Loading…

Zyrtare: Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka kundër Kosovës në miqësoren e marsit

  • 17/01/2022 | 18:01

Zyrtare: Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka kundër Kosovës në miqësoren e marsit

Federata e Futbollit e Kosovës ka konfirmuar se Kombëtarja e Kosovës do të luajë kundër Zvicrës në njërën prej miqësoreve të marsit.


‘Dardanët’ ndeshen me helvetikët më 29 mars.

Më poshtë, njoftimi i FFK:

Në kuadër të ndeshjeve miqësore të parapara të zhvillohen në muajin mars, Kombëtarja A e Kosovës më 29 mars do të zhvillojë ndeshje miqësore me Kombëtaren e Zvicrës.
Ndërkohë janë duke u zhvilluar negociata për aranzhimin e një ndeshjeje tjetër miqësore dhe gjithçka pritet të definohet brenda disa ditësh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë