Loading…

Zyrtare: Pas Sulley, Prishtina njofton edhe një largim tjetër nga klubi

  • 29/06/2022 | 14:54

Zyrtare: Pas Sulley, Prishtina njofton edhe një largim tjetër nga klubi

Skuadra e Prishtinës përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur largimin e qendërmbrojtësit, Josip Tomasevic, transmeton Gazeta Metro.


Klubi i Prishtinës pasi njoftoi para pak çastesh largimin e sulmuesit, Sadam Sulley, ka njoftuar edhe largimin e mbrojtësit, Josip Tomasevic.

Në postimin e tyre thuhet se palët e kanë gjetur gjuhën e përbashkët për ndërprerjen e kontratës para kohe.

Ai tek bardhë e kaltrit ishte transferuar në shkurt të këtij viti nga skuadra e Cibalias në Ligën e Dytë të Kroacisë dhe është paraqitur në 12 ndeshje në të gjitha garat. /gazetametro.net

Zyrtare: Sadam Sulley largohet nga Prishtina

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë