Loading…

Zyrtare: Nedim Bajrami ndryshon skuadër, por mbetet në Serie A

  • 31/01/2023 | 21:09

Zyrtare: Nedim Bajrami ndryshon skuadër, por mbetet në Serie A

Nedim Bajrami edhe zyrtarisht është transferuar nga Empoli te Sassuolo në formë huazimi.


Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit të Sassuolos nëpërmjet një komunikate.

Sassuolo ka transferuar reprezentuesin e Kombëtares së Shqipërisë në formë huazimi me detyrim të blerjes.

“US Sassuolo Calcio njofton se ka përfunduar “operacionin”. Nedim Bajrami është blerë në formë huazimi me detyrim blerje nga Empoli” – thuhet në komunikatën e Sassuolo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë