Loading…

Zyrtare: Halil Matoshi aderon në AAK

  • 13/05/2017 | 10:00

Zyrtare: Halil Matoshi aderon në AAK

Gazetari dhe publicisti i njohur, Halil Matoshi, gjatë ditës së sotme ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.


Lajmin e kanë bërë të ditur vetë AAK përmes një komunikate për media, ku thuhet se Halil Matoshi i bashkohet AAK-së.

Konferenca mbahet sot në orën 12:00 në Selinë Qendrore të kësaj partie. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë