Loading…

Zvicra e fut Kosovën në listën e vendeve me rrezikshmëri të lartë

  • 18/02/2022 | 11:33

Zvicra e fut Kosovën në listën e vendeve me rrezikshmëri të lartë

Zvicra ka vendosur që ta fusë Kosovën në listën e vendeve me rrezikshmëri të lartë nga virusi korona, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Ambasadës së Zvicrës në Kosovë për të hyrë në Zvicër duhet vaksinimi i plotë.

Kjo mbetet në fuqi deri në një njoftim tjetër.

Për informacione më të hollësishme, ju lutemi kontrolloni aplikacionin e administratorit të udhëtimit:

https://travelcheck.admin.ch/home

Më poshtë njoftimi nga ambasada e Zvicrës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë