Loading…

Zv/kryeministri bëhet horë, rrëzohet duke dashur të nis topin e parë

  • 24/08/2018 | 23:20

Zv/kryeministri bëhet horë, rrëzohet duke dashur të nis topin e parë

Zv/kryeministri i Ugandës më mirë të mos ia kishtë mësyar ta niste atë top të parë.


Me gjithë atë peshë trupore, zv/kryeministri i Ugandës, Moses Ali, nuk nguroi të merrte guximin që të lëvizte me qëllim që të niste një top të parë në një ndeshje futbolli, transmeton gazetametro.net

Por, ndoshta më mirë të mos nisej fare, ngase pesha e tij e mposhti atë.

Kjo pasi në përpjekje për ta nisur topin, ai rrëzohet duke bërë që madje edhe truprojat e tij të qeshin me të.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë