Loading…

Zubin Potoku me përqindjen më të lartë të daljes në votime

  • 11/06/2017 | 13:28

Zubin Potoku me përqindjen më të lartë të daljes në votime

Komuna e cila ka më së shumti përqindje të pjesëmarrjes në votime deri në orën 11:00  minuta është ajo e Zubin Potokut me 21.01 për qind.


Kjo komunë pasohet nga ajo e Shtërpcës me 19,32%, njofton Klan Kosova

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë