Loading…

Zoran Zaev viziton në spital Ziadin Selën (FOTO)

  • 04/05/2017 | 14:52

Zoran Zaev viziton në spital Ziadin Selën (FOTO)

Një delegacion i LSDM-së kanë aritur në vizitë te Ziadin Sela i cili gjendet në spitalin e Tetovës.


Një delegacion i LSDM-së në përbërje të kryetarit Zoran Zaev dhe disa deputet kan arritur në vizit te deputeti Ziadin Sela i cili po vazhdon të jetë i shtruar në spitalin e Tetovës.

Ziadin Sela me ekipin e tij e pritën delagrjet e dhunshme të ndodhura në Kuvend, njofton Televizioni Koha.

Ndërkaq, përfaqësuesit e LSDM-së shprehën mbështetjen ndaj tij, i dëshiruan shërim të shpejt dhe kthim në angazhimin e tij politik. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë