Loading…

Zogu ‘mysafir’ në të pasmet e Era Istrefit

  • 02/07/2022 | 19:27

Zogu ‘mysafir’ në të pasmet e Era Istrefit

Era Istrefi pati një ‘vizitor’ në të pasmet e saj.


Këngëtarja e njohur ka postuar fotografi të reja në Instagram, ku u shfaq me rroba banje në oborrin e shtëpisë, teksa u freskua pak pas temperaturave të nxehta që po mbretërojnë në vendin tonë.

Ajo që bie në sy në mesin e kolazhit me foto, është një zog i cili ka zgjedhur të pushojë pak në të pasmet e Erës.

Ndryshe, Era është aktivizuar së fundmi me projekte të reja muzikore në gjuhën shqipe, pas një kohe të gjatë në tregun ndërkombëtar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë