Loading…

Zjarr në një deponi të hekurinave në Mitrovicë

  • 08/01/2020 | 16:04

Zjarr në një deponi të hekurinave në Mitrovicë

Një zjarr është përhapur gjatë ditës së sotme, afër shtëpisë së mallrave në Mitrovicë, shkruan Gazeta Metro.


Rastin për Gazetën Metro, e ka konfirmuar zëdhënësi për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti, i cili tha se ky zjarr është përhapur në një deponi të hekurinave të vjetra.

“Sipas informative fillestare raportohet për një zjarr në një deponi të hekurinave të vjetra”, ka thënë Zahiti për Gazetën Metro.

Ai tutje ka shtuar se nga ky rast nuk është raportuar se ka mbetur ndonjë person i lënduar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë