Loading…

Zjarr i madh përfshin lagjen e Fushë Kosovës

  • 03/11/2018 | 17:45

Zjarr i madh përfshin lagjen e Fushë Kosovës

Një zjarr i madh ka përfshirë një nga pjesët e qytetit të Fushë Kosovës.


Një zjarr i madh ka përfshirë një pjesë afër lagjes ‘Akarada’ të Fushë Kosovës, transmeton gazetametro.net

Zjarri po vazhdon të përhapet ndërsa zjarrfikësit nuk po shihen të kenë ardhur në vendin e ngjarjes.

Afër zjarrit ndodhen edhe disa vendbanime. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë