Loading…

Zjarr i madh në Veternik, i afrohet shtëpive

  • 02/10/2018 | 20:24

Zjarr i madh në Veternik, i afrohet shtëpive

Në Veternik është përhapur një zjarr i madh.


Në Veternik të Prishtinës është përhapur një zjarr i madh, transmeton gazetametro.net

Përhapja e zjarrit po ndihmohet nga erërat e forta.

Për më tepër, si pasojë e përhapjes, zjarri i është afruar disa shtëpive në këtë vend.

Zjarrëfikësit kanë shkuar në vendin e zjarrit, por e kanë të vështirë shuarjen e zjarrit për shkak të erërave të forta që po ndihmojnë në përhapjen e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë