Loading…

Zjarr i madh në Elbasan

  • 17/01/2017 | 15:09

Zjarr i madh në Elbasan

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen “Sul Paprri” të qytetit të Elbasanit.


Sipas informacioneve nga vendngjarja, flakët u shkaktuan nga një furnellë e harruar ndezur, raporton Syri.net, transmeton gazetametro.net.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, ndërkohë që dëmet materiale kanë qenë të mëdha, pavarësisht ndërhyrjes së efektivëve të zjarrfikëses. /gazetametro.net.

elbasani-brenda

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë