Loading…

Ziadin Sela: Kush e ndjen veten shqiptar e voton Blerim Rekën

  • 01/04/2019 | 21:20

Ziadin Sela: Kush e ndjen veten shqiptar e voton Blerim Rekën

Dy partitë shqiptare në Maqedoni, ASH dhe BESA kanë mbeshtetur kandidatin shqiptar për president, Blerim Rekën, transmeton Gazeta Metro.


Kryetari I Aleancës për Shqiptarë, Ziadin Sela tubimin promovues të Blerim Rekës që po mbahet në sheshin Skenderbeu në Shkup ka thënë se ai qe e ndjen veten shqiptar duhet ta votoj Blerim Rekën.

Sela gjithashtu e ka akuzuar kryetarin e partisë më të madhe shqiptare, Ali Ahmetin se po vrapon që ta bëj president Stevo Pendarovskin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë