Loading…

Zhegrova mund të debutojë sot me Lille në ndeshjen ndaj Brest

  • 22/01/2022 | 12:23

Zhegrova mund të debutojë sot me Lille në ndeshjen ndaj Brest

Edon Zhegrova mund të bëjë debutimin sot në Ligue 1 me skuadrën e Lille.


Kampioni në fuqi i Francës, Lille do të përballet sot me Brest me fillim nga ora 17:00.

Sulmuesi kosovar, së bashku me transferimin tjetër të ri të Lille, Hatem Ben Arfa mund të debutojnë sot me skuadrën franceze.

Kujtojmë se Lille e transferoi pak ditë më parë Zhegrovën nga Baseli për 8 milionë euro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë