Loading…

Zhduket një vajzë nga Rahoveci

  • 01/04/2017 | 10:32

Zhduket një vajzë nga Rahoveci

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka marrë një informacion nga një burrë, banor i Rahovecit, i cili thotë se vajza e tij është zhdukur që nga e enjtja.


Sipas rahovecianit, që nga ajo ditë nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia ende nuk ka mësuar më shumë për këtë rast, ndërkohë që ende po heton për të nxjerrë detaje të këtij rasti./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë