Loading…

Zhduket një vajzë nga Gjilani

  • 31/12/2019 | 11:35

Zhduket një vajzë nga Gjilani

Një vajzë ka humbur që nga data 29 e këtij muaji në Gjilan, transmeton Gazeta Metro.


Rastin për Policinë e Kosovës e ka raportuar motra e nënës së viktimës, e cila ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia bën të ditur se rasti është nën hetime.

‘Gjilan 29.12.2019 – 14:00. Ankuesja femër K-Shqiptare ka raportuar se vajza e motrës se saj është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime’, thuhet në raportin 24’orësh të Policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë