Loading…

Zhduket një vajzë nga Ferizaj

  • 12/02/2017 | 15:40

Zhduket një vajzë nga Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar së është zhdukur një vajzë nga Ferizaj.

Lajmin e ka raportuar në policia babai i saj.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se vajza e tij-viktima femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj”, transmeton gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë