Loading…
Zhduket një vajzë e mitur në Fushë-Kosovë
  • 17/01/2019 | 10:55

Zhduket një vajzë e mitur në Fushë-Kosovë

Gjatë ditës së djeshme ankuesi mashkulli ka raportuar se vajza e tij është zhdukur.


Në raportin e policisë thuhet se presoni në fjalë ka deklaruar se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe se nuk di asgjë për vendodhjen e saj.

Raportimi për rastin është bërë në Fushë-Kosovë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë