Loading…

Zhduket një vajzë 16 vjeçare nga Prishtina

  • 01/03/2017 | 13:02

Zhduket një vajzë 16 vjeçare nga Prishtina

Një vajzë 16 vjeçare nga Prishtina është larguar nga shtëpia e saj që nga data 27 shkurt.


Rastin në Polici e ka raportuar nëna e të miturës ku sipas saj që nga ajo ditë nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Sipas Policisë rasti ka ndodhur në rrugën “Anton Arapi” ndërsa Policia po e heton këtë rast.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë