Loading…

Zhduket një person në Kaçanik

  • 30/01/2017 | 14:02

Zhduket një person në Kaçanik

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Kaçanik ankuesi mashkull K-Shqiptar me dje ka raportuar se vëllai i tij-viktima mashkull K-Shqiptar, (me të meta mentale), ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, transmeton gazetametro.net.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë