Loading…

Zhduket një nëntëvjeçar në Istog

  • 29/11/2016 | 16:42

Zhduket një nëntëvjeçar në Istog

Valbon Miftaraj, nëntëvjecar, nga fshati Serbobran i komunës së Istogut është zhdukur më datën 23 të këtij muaji.

Prindërit e tij, Shefqeti dhe Remzija kanë deklaruar se një javë para zhdukjes të së birit, ata kanë streguar një grua me emrin Lendita Hasani.

Pas qëndrimit tek ta, Lendita bashkë me foshnjën e saj dhe Valbonin janë zhdukur në drejtim të panjohur.

Ata dyshojnë se ajo u ka marrë të birin dhe është duke kërkuar lëmoshë në ndonjë nga komunat e Kosovës, gjithmonë duke iu referuar një njoftimi të Voice of Roma, Ashkali and Egyptians, raporton Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë