Loading…

Zhduket një grua në Pejë

  • 23/01/2017 | 13:00

Zhduket një grua në Pejë

Një grua është raportuar e zhdukur në Pejë, ka bërë të ditur policia e Kosovës.

Sipas PK-së, ankuesi mashkull i komunitetit rom ka raportuar se viktima femër, bashkëshortja e tij, që nga data 18 janar, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj, transmeton gazetametro.net.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Beteja e Qafë Broqit” në Pejë. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë