Loading…

Zhduket një fëmijë nga Strehimorja në Prishtinë

  • 07/01/2020 | 12:00

Zhduket një fëmijë nga Strehimorja në Prishtinë

Një person i mitur është zhdukur dje nga Strehimorja e Fëmijëve në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Ashtu Siç bën të ditur Policia e Kosovës, ende nuk dihet se ku gjendet fëmija i mitur i cili është larguar nga qendra strehimore.

Ndërkaq, raportohet se rasti është duke u hetuar.

‘Rr. Rexhep Shema, Prishtinë, 06.01.2020-16:30. Është raportuar se nga Strehimorja e Fëmijëve në Prishtinë është larguar një fëmijë i mitur mashkull K/Shqiptar dhe nuk dihet se ku gjendet. Rasti nën hetime’, thuhet në njoftimin e Policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë