Loading…

Zhduket një fëmijë në Fushë Kosovë

  • 29/11/2016 | 11:26

Zhduket një fëmijë në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës raporton se në Fushë Kosovë një fëmijë është zhdukur.

Në raportin e saj 24 orësh PK, thotë se dje rreth orës 10:10 në Fushë Kosovë, një djalë 14 vjeçar ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia thotë në këtë raport se është duke u marrë me rastin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë