Loading…

Zhduket një femër nga Klina

  • 30/03/2023 | 09:27

Zhduket një femër nga Klina

Policia e Kosovës, ka njoftuar se një femër nga Klina është zhdukur, shkruan Gazeta Metro.


Kështu është bërë e ditur përmes raportit të PK’së, ku është shtuar se rastin në polici e ka paraqitur ankuesi mashkull kosovar, i cili ka thënë se viktima ka dalë nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj.

Ky rast, siç ka njoftuar PK’ja, është nën hetime.

‘‘Klinafc, Klinë 28.03.2023 – 10:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj. Rasti nën hetime’’, ka thënë PK’ja. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë