Loading…

Zhduket një djalë nga Peja

  • 09/06/2017 | 13:02

Zhduket një djalë nga Peja

Policia ka raportuar se dje një person ka lajmëruar në Polici se djali i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohur për vendndodhjen e tij.


Ende nuk dihen shkaqet, se si ka ndodhur zhdukja e këtij personi, por policia thotë se është duke e hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë