Loading…

Zhduket një djalë në Viti

  • 26/05/2019 | 13:29

Zhduket një djalë në Viti

Një djalë është zhdukur në Viti, transemton Gazeta Metro.

Rastin e ka paraqitur në Polici të shtunën motra e tij.

Ajo ka njoftuar se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij

Njësitet policore janë duke hetuar rastin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë