Loading…

Zhduket një burrë nga Ferizaj, e kërkojnë familja |FOTO

  • 02/09/2018 | 14:32

Zhduket një burrë nga Ferizaj, e kërkojnë familja |FOTO

Avdyl Kqiku nga Sojeva e Ferizajt është zhdukur nga e premtja, kanë njoftuar familjarë të tij.


Sipas familjarëve, nuk ka asnjë lajm nga ai që prej të premtes në mbrëmje.

Familjarët kanë postuar fotografi të Kqikut dhe kanë treguar se ai ka qenë duke vozitur veturën e tipit Range Rover.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se rasti është paraqitur të shtunën në mbrëmje. Agim Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizajt, ka thënë se janë duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë