Loading…

Zhduket një 13 vjeçare në Klinë, babai thotë se s’është hera e parë

  • 24/05/2021 | 11:42

Zhduket një 13 vjeçare në Klinë, babai thotë se s’është hera e parë

Në Klinë është zhdukur një 13 vjeçare, shkruan Gazeta Metro.


Sipas raportit të policisë, 13 vjeçarja është dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas ankuesit, nuk është hera e parë që e njëjta largohet.

“Fsh. Klinafc, Klinë, 21.05.2021 – 12:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e moshës 13 vjeçare ka dal nga shtëpia dhe deri me tani nuk është kthyer. Sipas ankuesit, nuk është hera e parë që e njëjta largohet nga shtëpia.”. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë