Loading…

Zhduket 20-vjeçari nga Kamenica: Kërkohet ndihmë për gjetjen e tij

  • 07/04/2019 | 15:24

Zhduket 20-vjeçari nga Kamenica: Kërkohet ndihmë për gjetjen e tij

Një djalë 20 vjeçar është larguar nga shtëpia dhe familja e tij nuk din për vendodhjen e tij, transmeton Gazeta Metro.


Gentian Dermaku është zhdukur dhe askush nuk di për fatin e tij.

Siç raporton Kamenicapress, familjaret e kanë lajmeruar rastin në Polici, dhe kjo e fundit po bën kerkime për ta gjetur”.

Krahas fotografisë së të riut, aty luten që të kushdo nga qytetarët që ka informacion për vendndodhjen e tij të lajmërohen në polici./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë