Loading…

Zhduken dy gra në Prishtinë

  • 26/01/2017 | 12:53

Zhduken dy gra në Prishtinë

Policia e Kosovës ka raportuar sot për zhdukjen e dy grave në Prishtinë, njëra më 20 e tjetra më 22 janar.


Sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, një mashkull, shqiptar i Kosovës, dje kishte raportuar se për arsye të panjohura nga data 22 janar, 23:30, bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Po ashtu në raportin e sotshëm policor bëhet e ditur se një ankues, mashkull k-shqiptar, dje kishte raportuar se për arsye të panjohura nga 20 janari vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësitet policore janë duke hetuar që të dy rastet e lartëcekura. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë