Loading…

Zgjidhje interesante për të shmangur djegien në kuzhinë

  • 05/06/2021 | 14:22

Zgjidhje interesante për të shmangur djegien në kuzhinë

Dikush me zgjuarsi zgjidhi një problem me të cilin përballëmi të gjithë.


Megjithëse duket banale, kjo “shpikje” mund t’i shërbejë për një qëllim. Ju duhet të jeni djegur të paktën një herë gjatë përgatitjes së patateve të skuqura. A nuk është ashtu?

Një zgjidhje interesant mund ta shikoni më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë