Loading…

Zgjidhja për xhama të ngrirë: Një qese me ujë!

  • 23/01/2022 | 21:07

Zgjidhja për xhama të ngrirë: Një qese me ujë!

Është një punë e bezdisshme që të shkrish xhamat, për më tepër kur është edhe shumë ftohtë, trasnmeton Gazeta Metro.


Por, si t’i shkrini?

E gjitha çfarë ju duhet është një qese ujë.

Mbushni një qese plastike me ujë të vakët, jo të nxehtë. Pastaj me kujdes vendoseni te xhami i ngrirë dhe lëvizeni. Do të vini re se akulli do të shkrihet dhe xhami do të jetë i pastër. Pasi shkrin akulli, fshijeni me një leckë të thatë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë