Loading…

Zgjerohet rrjeti i Termokosit, punimet vazhdojnë në Arbëri

  • 09/12/2022 | 23:54

Zgjerohet rrjeti i Termokosit, punimet vazhdojnë në Arbëri

Kryeshefi i Termokosit, Fisnik Osmani, ka bërë të ditur se punimet e Termokosit po vazhdojnë në Arbëri.


Punimet e bëra kohëve të fundit kanë bërë që rrjeti të dërgohet tek 17 nën stacione e që do të vazhdojë të dërgohet edhe tëk nënstacionet tjera.

Ku rreth 100,000 m² , të banueshme do të kenë ngrohje nga Termokosi.

Kurse kanë instaluar mbi 2600 metër gyp.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë