Loading…

Zgjerohen hetimet për lojtarin e Premier League, dyshohet për dy përdhunime të tjera

  • 06/07/2022 | 09:06

Zgjerohen hetimet për lojtarin e Premier League, dyshohet për dy përdhunime të tjera

Një lojtar i Premier League vazhdon të jetë duke u dyshuar për përdhunim.


Ditë më parë është raportuar për një arrestim të një lojtari të Premier League, nga Londra veriore.

Emri i lojtarit nuk është bërë i ditur akoma, për arsye ligjore, por ‘Telegraph’ ka dhënë disa të reja shtesë për rastin.

Policia angleze tashmë dyshon se lojtari në fjalë është i përfshirë edhe në dy përdhunime të tjera.

Hetimet për lojtarin janë zgjeruar dhe do të intensifikohen kërkimet për të zbardhur rastin.

Thuhet se lojtari i cili është duke u hetuar pritet të luajë në Kupën e Botës 2022 (nëse gjithçka shkon mirë)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë