Loading…

Zgjedhjet mundësi që të ecim përpara, shihemi në fitore

  • 11/05/2017 | 10:46

Zgjedhjet mundësi që të ecim përpara, shihemi në fitore

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj pas takimit me presidentin Hashim Thaçi ka deklaruar se data e mbajtjes së zgjedhjeve do të jetë 11 qershori.


Ai në një publikim në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se kjo parti mbetet e palëkundur që “Kosovës t’i jap frymën e ndryshimit të vërtetë”, shkruan gazetametro.net.

“Këto zgjedhje janë shansi kryesorë nëse vendi ynë do të shkojë sigurtë përpara, apo do të vazhdojmë të ngecim me qeveri të dobëta çfare e shkarkoj Kuvendi i Kosovës”.

Urime për datën e zgjedhjeve. Shihemi në fitore, ka shkruar ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë