Loading…

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro

  • 11/05/2017 | 17:06

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka vendosur sot që fushata parazgjedhore të fillojë më 31 maj dhe të përfundojë më 9 qershor.


KQZ bëri të ditur edhe buxhetin e caktuar për këto zgjedhje. Ky buxhet do të përfshijë shumë e afro 5 milionë eurove.

Ndryshe, një vendim i tillë ka ardhur pasi presidenti Thaçi gjatë orëve të paradites ka mbajtur një takim konsultativ me partitë politike./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë