Loading…

‘Zgjat vetëm 5 minuta’, Megi Pojani nis ankesat nga krevati

  • 01/07/2022 | 20:58

‘Zgjat vetëm 5 minuta’, Megi Pojani nis ankesat nga krevati

Megi Pojani është në qendër të mediave rozë, por dhe atyre sportive, që pas thashehemeve për një lidhje të saj me mesfushorin e Kombëtares shqiptare të futbollit, Endri Çekiçi.


Blogerja e njohur e rrjeteve sociale ne Shqipëri njihet për postimet e saj provokuese, shpeshherë pa filtra. Pojani është një njeri që nuk ka aspak komplekse dhe këtë gjë, e ka treguar dhe në postimin e saj të fundit.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga më shumë se 420 mijë fansa në rrjetin social “Instagram”, ka bërë një postim nga krevati i saj, ku shihet në poza tepër provokuese.

Pojani, krahas fotove, ka shkruar: “5 minuta seksi pastaj sloth që vuan nga miopia”. Ndoshta një thumbim për mesfushorin e Kombëtares Endri Çekiçi, por Pojani duket se nuk ka aspak problem të ndajë me fansat e saj edhe momente intime nga dhoma e gjumit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani (@megipojani)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë