Loading…

Zemaj-Haxhiut: Edhe ty të ka kapur shteti

  • 21/11/2016 | 11:36

Zemaj-Haxhiut: Edhe ty të ka kapur shteti

Në mbledhjen e Komisionit për Legjislacion, Mandate dhe Imunitete ka pasur përplasje mes Kryetares së këtij komisioni dhe anëtarit Armend Zemaj.

Haxhiu derisa po fliste Zemaj ka thënë se edhe LDK-ja është pjesë e kapjes së shtetit, ku i menjëhershëm ka qenë reagimi i këtij të fundit.

“A po thua se është kap shteti, a je edhe ti pjesë e këtij shteti?”, ka pyetur Zemaj – Haxhiun.

“Po jam”, është përgjigjur ajo.

“Atëherë shteti të paska kapur edhe ty”, ia ka kthyer Zemaj dhe më pas ka lëshuar mbledhjen bashkë më anëtarët tjerë të komisionit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë