Loading…

Zeka: Vetëvendosja e dërgoi Frashër Krasniqin për të më rrahur

  • 29/09/2017 | 18:49

Zeka: Vetëvendosja e dërgoi Frashër Krasniqin për të më rrahur

Deputeti Milaim Zeka dhe deputeti Frashër Krasniqi para pak çasteve patën përleshje fizike në një debat live në Klan Kosova. Milaim Zeka, deputet i Nismës për Kosovën, thotë se Krasniqi nuk kishte ardhur për të debatuar, por për ta sulmuar atë fizikisht.


Ai i tha Gazetës Express se Lëvizja Vetëvendosje e kishte dërguar deputetin e tyre për ta sulmuar fizikisht, ndërsa vetë ai kishte pritur se do të kishte debat.

“Unë kisha shkuar për të debatuar, ndërsa Frashëri nga fillimi tha se kam ardhë veç me të sulmu fizikisht”, ka thënë Zeka.

Zeka tregon se të dy kanë dalë nga studiot e Klan Kosovës dhe se rastin do ta paraqesë në Polici.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë