Loading…

Zeka: Pas komunizmit, Vetëvendosja e keqja më e madhe e vendit

  • 17/06/2017 | 15:59

Zeka: Pas komunizmit, Vetëvendosja e keqja më e madhe e vendit

Milaim Zeka, kandidat për deputet nga Nisma, që disa ditë ka shfaqur mospajtimet e tij me Lëvizjen Vetëvendosje. Një herë i quajti rrugaçë, e kësaj radhe ai ka thënë se partia e Visar Ymerit, pas komunizmit, është e keqja më e madhe, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka pasur për bazë një kërcënim që i ka bërë një aktivist i kësaj Lëvizjeje, anëtares së PDK’së, Arbana Xharrës.

“Shikoni se çfare shkruajne disa Isisa te VV?!…Shikoni se si kërcënohet një femer?!!!Po u mbushni hundet me bari te keq, e keq po shani. Mbas komunizmit, ju jeni pjella ma e keqe e këtij vendi”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook, transmeton gazetametro.net

Lexo edhe Zeka: Rrugaçët më të mëdhenj janë ata të Vetëvendosjes. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë