Loading…

Zbuloni parashikimin e motit për sot në bregdetin shqiptar

  • 27/07/2018 | 09:05

Zbuloni parashikimin e motit për sot në bregdetin shqiptar

Në Shqipëri moti vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin.


Sërish mesdita dhe orët e pasdites fuqizojnë vranësirat në territor duke sjellë shira të izoluara në Qendër, por rrebeshe të përkohshme në zonat malore, kryesisht në Juglindje.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit vijojnë me rritje të lehtë gjatë mëngjesit dhe mesditës duke variuar nga 14 në 34°C.

Era do fryjë kryesisht e lehtë, por mesatare në Juglindje, me shpejtësi 26 km/h nga Perëndimi ndërsa në det vijon dallgëzim i ulët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë