Loading…

Zbulon tradhtinë e gruas, e zbulon me dron |VIDEO

  • 15/11/2016 | 18:48

Zbulon tradhtinë e gruas, e zbulon me dron |VIDEO

Në një video që ka publikuar një burrë amerikan në You Tub rrëfen eksperiencën e tij të hidhur rreth mashtrimit që i ka bërë gruaja.

“Unë kam menduar se ajo po punonte ndërkohë që po më mashtronte mua” thotë ai.
E gjithë kjo ka filluar pas një telefonate që dikush i ka bërë këtij të fundit, duke ia përzier pak situatën, pastaj ky ka vendosur ta përcjellë atë. Ai prentendon se gruaja e tij e sigronte atë se do të punojë më shumë se zakonisht dhe pastaj kalonte kohë me dikë tjetër, transmeton gazetametro.net.

2

Ky burrë amerikan një ditë kur gruaja e tij doli nga shtëpia për të shkuar në punë, e lëshoi dronin për ta përcjellë atë, dhe vetëm pak më larg se vendi ku jetonin ata, ajo takohej fshehurazi me një burrë tjetër, afër një qendre tregtare, ku kjo fillimisht i regullojë flokët pastaj u vesh në të zeza dhe shkoi me makinë  e mori atë, rrëfen  ky njeri.

”Ne kishim një martesë të lumturë, dreqi ta hajë, une kam menduar se ishim të lumturë” thotë ai në këtë video që ka publikuar në You  Tube.
Ata kishin 18 vjet martesë, dhe ai mendon se gruaja e ka mashtruar atë gjatë gjithë këtyre viteve.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë