Loading…

Zbulohet sozia e Edi Ramës, një ngjashmëri e frikshme (Foto)

  • 09/06/2017 | 12:12

Zbulohet sozia e Edi Ramës, një ngjashmëri e frikshme (Foto)

Edi Rama, kryeministri aktual i Shqipërisë është një nga figurat më të njohura të politikës shqiptare e ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit projektet e reja, përfundimet e tyre si dhe tejet aktiv në kthyerje përgjigjesh aty. Por, duket se Rama ka një sozi…

Ka qënë një shqiptar në Britaninë e Madhe i cili duke parë një quiz në televizion, vuri re se njëri prej konkurentëve kishte një ngjashmëri të madhe me kryeministrin Rama.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë