Loading…

Zbulohet se kur do të nisë Big Brother VIP 2

  • 22/02/2022 | 20:15

Zbulohet se kur do të nisë Big Brother VIP 2

Mbrëmjen e djeshme (e hënë) u organizua një festë madhështore pas mbarimit të edicionit të parë të Big Brother VIP.


Të ftuar ishin të gjithë banorët e po ashtu edhe një pjesë e stafit të Top Channel.

Ndërkohë që në një intervistë të shkurtër, moderatorja e programit, Arbana Osmani, ka dhënë disa detaje rreth Big Brother VIP 2.

Ajo ndau lajmin se edicioni i dytë i reality showt më të komentuar të momentit do të rinisë në fund të muajit dhjetor.

Sabiani nga ana tjetër zbuloi se pjesë e këtij spektakli do të jetë vajza e tij, Keisi Medini.

“Ajo do të jetë e lirë të bëjë çfarë të dojë brenda normave dhe unë nuk do ta pengoj për asgjë”, tha ai.

I pranishëm në festë ishte edhe aktori Donald Veshaj, për të cilin u tha se ka prishur marrëdhëniet me produksionin, pasi kishte hequr nga Instagrami producentet Sara dhe Lori Hoxha.

Ai hoqi nga lista e ndjekësve edhe prezantuesen Arbana Osmani.

I njëjti duket se i ka dhënë fund edhe lidhjes me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

VIDEO KËTU. 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë