Loading…

Zbulohet identiteti i 4 turistëve që u gjetën pa shenja jete në saunën e hotelit

  • 15/10/2021 | 23:27

Zbulohet identiteti i 4 turistëve që u gjetën pa shenja jete në saunën e hotelit

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Qerret.


Mësohet se janë gjetur të asfiksuar dy vajza dhe dy djem, që ishin në një sauna.

Viktimat dyshohet se janë rusë e kishin një javë që kishin ardhur në Shqipëri.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë