Loading…

Zbulohen detajet e reja të lidhjes së Kanye me Irina Shayk: Kanë muaj që janë bashkë

  • 10/06/2021 | 22:17

Zbulohen detajet e reja të lidhjes së Kanye me Irina Shayk: Kanë muaj që janë bashkë

Kanye West dhe Irina Shayk ishin bashkë shumë kohë para largimit të tyre romantik në Francë dhe ceremonia përkujtimore për DMX ishte një shenjë e hershme që ata ishin në lidhje, shkruan TMZ.


Burime të afërta me çiftin e ri tregojnë për TMZ se West dhe Irina kanë qenë së bashku për muaj, duke takuar njëri-tjetrin që në mars.

Në fakt, një nga takimet e para të çiftit të ri ndodhi në New York në fund të prillit, kur Kanye ishte atje për të përkujtuar DMX.

Atëherë kishte shenja që West dhe Irina kishin diçka bashkë, ajo u pa e veshur me një këmishë përkujtimore për DMX para se të ishte në duart e publikut të gjerë.

Reperi dhe supermodelja ishin duke shijuar pushimin në Francë në ditëlindjen e tij të 44-të të tij të martën përpara se të niseshin në një avion privat të mërkurën dhe të udhëtonin përsëri në Shtetet e Bashkuara së bashku.

Ky është takimi i parë publik që kemi parë Kanye, që kur Kim Kardashian i bëri kërkesë për divorc në shkurt, por ai dhe Irina kanë pak histori.

Kanye u përpoq rreth saj në “Christian Dior Denim Flow” duke thënë, “Unë dua të shoh Irina Shayk pranë Doutzen” dhe ajo ishte gjithashtu në videoklipin e tij për “Power”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë