Loading…

Zanfina Ismaili ironizon me meshkujt qe i depilojnë këmbët

  • 29/06/2022 | 17:30

Zanfina Ismaili ironizon me meshkujt qe i depilojnë këmbët

Këngëtarja, Zanfina Ismaili, ka kohë që nuk është më aktive në muzikë.


Mirëpo artistja vazhdon të jetë aktive me postime në rrjetet sociale.

E së fundmi në një InstaStory, Ismaili ka ironizuar me djemtë që shkojnë në qendrat e solariumit dhe depilohen.

“Ka me t’rreh frajeri jem. Ai qe shkon n’solarium e i depilon kembet a”, ishte mbishkrimi i artistes krahas imazhit.

Kujtojmë që Zanfina ka pesë vite që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë