Loading…

Zaev merret në pyetje nga Prokuroria Themelore Publike

  • 27/03/2017 | 11:35

Zaev merret në pyetje nga Prokuroria Themelore Publike

Prokuroria Themelore Publike ka thirrur sot kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, për ta marrë në pyetje lidhur me financimin e fushatës zgjedhore të vitit 2014.


Edhe sekretari i LSDM-së Oliver Spasovski thuhet se ka qenë i thirrur nga Prokuroria, por ai ka thënë se nuk ka marrë asnjë thirrje zyrtare nga organet kompetente, shkruan albeu.com.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë